• שברולט טראוורס
  אדום קריסטל 89U
  אפור סייבר מטאלי 57U
  כחול אטלנטי מטאלי G1M
  לבן פנינה 98U
  לבן 40U
  שברולט טראוורס
  כסף מטאלי 17U
  שברולט טראוורס
  שחור גרניט מטאלי 58U
  שברולט טראוורס
  אפור כהה מטאלי GXG
  שברולט טראוורס
  שמפניה כסף מטאלי GWT

שברולט טראוורס

 

פנים הרכב

נוחות בכל פינה
הטראוורס תוכנן מחדש מהצמיגים ועד הגג. עם עיצוב חיצוני יפהפה וחלל פנימי מרווח, הטראוורס מעניק לך אפשרות לייחד את עצמך מבחינת הסגנון, ויחד עם זאת לקחת אתך את כל מה שנחוץ לך – הודות לנפח מטען גדול.
מצלמת נסיעה לאחור והתראת רכב ב"שטח מת" (בדגם LTZ) מאפשרות לך לדעת מה קורה מסביבך. היכנס ליצירת אומנות מחודשת זו ותיהנה מהדרך ליעדך.

שברולט טראוורס

נוחות הנוסעים
דאגנו לחשוב על הפרטים הקטנים, כגון הוספה של עד 12 מחזיקי ספלים ויחידות אחסון רבות ברחבי תא הנוסעים כדי להקל על הטיפול במפתחות, בקפה ובילדים. אולם לא שכחנו את הפרטים הגדולים, כגון ידיות גדולות לדלתות שמאפשרות לכל הנוסעים – הן מבוגרים והן ילדים - לאחוז בהן בקלות. בין אם אתה גדול או קטן, אין ספק שתיהנה מנסיעה נוחה בטראוורס שלך.

תכנון מחודש תוך מחשבה עליך ועל יקיריך
הטראוורס תוכנן לגמרי מחדש כדי לשדרג את העיצוב הפנימי ולהציע רמות חדשות של נוחות הן לנהג והן לנוסעים. חומרים מעודנים ומרחב ישיבה משופר מעניקים לטראוורס שלך מרחב פנימי נוח, וגורמים לך להרגיש בבית גם כשאתה על הכביש. תאורת הסביבה האופציונאלית מאירה את כל תא הנוסעים בתאורה חמימה בעת הנסיעה בלילה. צג המגע הצבעוני בגודל "6.5 של מערכת ה-My Link מציג גם את התמונה של מצלמת הנסיעה לאחור ומסייע לך לזהות מכשולים שאתה עלול להחמיץ. מושבים קדמיים מחוממים ומאווררים לנהג ולנוסע הקדמי (בדגם ה-LTZ) יפנקו אותך בדרך ליעד שלך.

מרחב למטען
הטראוורס מציע קיבולת המטען עצומה: לא פחות מ-3,296 ליטר! זה שקול בערך ל-335 כדורים. המושבים האחוריים המפוצלים מעניקים לך אפשרויות מגוונות עוד יותר לנשיאת מטען, והם ניתנים להתאמה בקלות ובמהירות. הטראוורס מתגאה גם במרחב המוביל בקטגוריה מאחורי שורת המושבים השלישית, כך שאף פעם לא תצטרך להתאמץ למצוא מקום בכל נסיעה שהיא.

מושבים בגודל מלא בשורת המושבים השלישית
הטראוורס מכיל מספיק מקום לכל משימה או הנאה: מהסעת הילדים לבית הספר ועד לנסיעות ארוכות יותר או בילוי לילה בעיר עם חברים. הטראוורס מתוכנן תוך מחשבה על נוחותם של כל הנוסעים, ומציע שורת מושבים שלישית שנוחה גם למבוגרים. שורת מושבים שנייה עם מערכת Smart Slide® מקלה על הגישה לשורת המושבים השלישית – פשוט הזז את המושב הצידה באמצעות יד אחת ותיהנה מהנוחות של שורה אחורית בגודל מלא.

 

טכנולוגיה

נווט את חייך בקלות
בכל נסיעה שאתה עושה אתה יכול לקחת את הטכנולוגיה האחרונה אתך. בין אם אתה מעוניין במערכת בידור DVD במושב האחורי עבור ילדיך (בדגם ה-LTZ), במערכת ניווט (כאופציה) או במוזיקה האהובה עליך, הטראוורס כולל את כל האפשרויות שיסייעו לך לנווט את הנסיעה שלך ולבדר אותך במהלכה.

שברולט טראוורס

מחוברים עם Chevrolet Mylink

מערכת My link פועלת יחד עם הסמארטפון התואם שלך וטכנולוגיית Bluetooth® אלחוטית כדי להזרים תוכן לצג המגע הצבעוני בגודל 6.5". תוכל לחבר גם את דיסק און קי הטעון במוסיקה או את נגן ה-MP3 שלך באמצעות שקע USB.
טכנולוגיה אלחוטית
קבל שיחות טלפון בלחיצת כפתור באמצעות טכנולוגיית Bluetooth, עם טלפונים תואמים. הזרמת שמע Bluetooth זמינה גם היא עבור התקנים תואמים.
שקע USB
חבר את נגן ה-MP3 או דיסק און קי הטעון במוסיקה שלך למערכת השמע באמצעות שקע USB הממוקם לנוחיותך בקונסולה המרכזית.

 

ביצועים

עוצמה ואצילות
הטראוורס מעניק לך את הכוח להסיע עד שמונה נוסעים או לשאת את המשקל הגדול ביותר בקטגוריה, ולעשות זאת בצורה חסכונית. מנוע ה-V6 3.6 ליטר עם הזרקה ישירה ותיבת הילוכים אוטומטית בעלת 6 הילוכים מעניקים החלפת הילוכים חלקה והאצות שקטות ונטולות מאמץ תוך שמירה על צריכת דלק מרשימה בכביש המהיר.

 

עיצוב חיצוני חדש הגורם לאנשים להביט בה שוב ושוב

עיצוב בולט
העיצוב החיצוני של הטראוורס מעורר השראה. הקווים הנקיים מובילים את העין בטבעיות מהחזית ועד לדלת האחורית בעלת העיצוב החדש. המבט שלך עוקב בקלות אחרי קו המותניים המצופה כרום וקישוטים נוספים.

שברולט טראוורס

מבחר צבעים מלהיב משתלב בצורה מושלמת עם העיצוב הנפלא. צבע את הטראוורס שלך בצבעים נועזים, כולל הצבעים המטאליים כחול אטלנטי מטאלי, שמפניה כסף מטאלי ושחור פנטזיה מטאלי. ואל תתפלא אם הטראוורס שלך יסובב ראשים בדיוק כפי שהוא מסתובב בפניות.

 

בטיחות

שברולט טראוורס מתוכנן לסייע לך למנוע התנגשויות ולהגן עליך במקרה של תאונה. החל ממערכת בקרת היציבות האלקטרונית StabiliTrak® ועד לשבע כריות האוויר הכלולות כסטנדרט.

שברולט טראוורס

בין אם אתה משייט בכביש המהיר או מנווט במזג אוויר גרוע, הטראוורס מצויד במערכת בקרת יציבות אלקטרונית StabiliTrak® עם בקרת משיכה שמתוכננת לשפר את יציבות הרכב על כל משטח, במיוחד בזמן תמרוני חירום. מצלמת הנסיעה לאחור מזהירה אותך מפני חפצים נייחים הנמצאים מאחורי הטראוורס שלך, ואילו התראת רכב ב"שטח מת" המשולבת במראות (בדגם LTZ) משפרת את שדה הראייה משני צידי הרכב. מניעת התנגשות היא המפתח; הטראוורס מסייע לך לפקוח עין על המתרחש סביבך ולשמור על השליטה.

כדי להגן עליך ועל נוסעיך, מצוידים כל דגמי הטראוורס בשבע כריות אוויר. הטראוורס מסייע להגן עליך באמצעות כריות אוויר קדמיות דו שלביות, כריות אוויר צדיות לנהג ולנוסע הקדמי המותקנות בצידי המושב וזוג כריות וילון נגד פגיעה צדית ליושבים במושבים הקיצוניים בכל שלוש שורות המושבים. זאת ועוד, בטיחות פוגשת בחדשנות בכרית האוויר המרכזית החדשה המותקנת במושב הנהג, שהיא ייחודית בקבוצה, המסייעת הן לנהג והן לנוסע הקדמי להימנע מלהתנגש אחד בשני במקרה של התנגשות צידית. כרית זו, מציבה את הטראוורס לפני מתחריו. כשמדובר בבטיחות, הטראוורס שם בשבילך ולמענך.

לוגו חברת פיתוח איידב