• אדום קטיפה מטאלי (GCS) אפור פלדה מטאלי (GYM) חום קפה (GD8) ירוק יער מטאלי (GX6) כחול נייבי (GQ3) כסף מטאלי (GAN) לבן פסגה (GAZ) סגול לבנדר (GX9) שחור מטאלי (GAR)
דרגת זיהום:
chevrolet.co.il
 

שברולט קרוז – מרשימה מבחוץ ומבפנים

שברולט קרוז החדשה מציגה את השילוב המושלם בין עיצוב לטכנולוגיה. היא מתהדרת בעיצוב עוצמתי החושף פנים מתוחכם, במנוע חזק המחויב לנהיגה חסכונית בדלק ובמערכת מולטימדיה חדשנית ההופכת את הנסיעה לחוויה מטורפת. שברולט קרוז החדשה היא מכונית המחוברת לאורח החיים שלך ולדרישות שלך כנהג והכי חשוב, היא מציעה לך חווית נהיגה עוצמתית ומרגשת באמת.

שברולט קרוז החדשה
 

שברולט קרוז – המכונית המושלמת למשפחה שלך

בנוסף לגרסאות הסדאן וההצ'בק האהובות הנמכרות בכל רחבי העולם, שברולט קרוז מציעה לך עכשיו גם גרסת סטיישן וואגון חדשה בעיצוב זוכה פרסים המושלם למשפחות או ליחידים עם אורח חיים אקטיבי. הדגם החדש מציע לך תא נוסעים מודרני בסטייל מתקדם שיענה על כל הדרישות שלך, ושל המשפחה שלך. הוכחה נוספת לכך שלכל משפחה, יש את השברולט שלה.

מכונית שברולט
 

עיצוב שגם נוסע מצוין

העיצוב המחודש של שברולט קרוז מבטיח לך גם מבטי קנאה מכל הסובבים וגם נסיעה נעימה וחלקה. העיצוב הפנימי מתהדר בקווים עדינים ובתא טייס כפול עם שפע של איבזור ואיכותי, העיצוב החיצוני המסוגנן מבוסס על מבנה ייחודי של "מרכב בפנים, גלגלים בחוץ", קו כתפיים קעור ועוצמתי ופגוש קדמי משופר עם אורות ערפל, הממוקמים בבתי פנס מעוצבים להדגשת המראה הספורטיבי של המכונית.

 

שברולט MyLink. הכל מחובר, הכל מדהים.

שברולט MyLink החדש היא מערכת בידור חדשנית הפועלת כשלוחה של הטלפון החכם שלך ומציגה את התכנים שלו על מסך מגע צבעוני 7'' ברזולוציה גבוהה במיוחד. מהיום תתאפשר לך גישה פשוטה ואינטואיטיבית לרשימות השמעה אישיות, גלריות תמונות, ספרי טלפונים, קטעי וידאו או לכל מדיה אחרת השמורה במכשירך הסלולארי. פשוט נהדר, נכון?

 

סטנדרט בטיחות בלתי מתפשר

מבנה המתכת העוצמתי של שברולט קרוז החדשה מעניק לך ולמשפחתך הגנה מירבית. .שברולט קרוז סדאן אף הוכתרה בחמישה כוכבית בטיחות ע"פ דירוג Euro NCAP עבור סטנדרט בטיחות גבוה במיוחד. אביזרי בטיחות נוספים כוללים בקרת יציבות אלקטרונית (ESC) המאפשרת לך להחזיר שליטה במהירות במקרה של החלקה ומתלי מקפירסון המוכחים כתורמים לנסיעה מאוזנת נעימה וחלקה. בנוסף במכונית יש 6 כריות אוויר ועיגוני ISOFIX למען אבטחה מוגברת למושבי הילדים שלנו, כך שלכם נשאר רק לשבת, להירגע ופשוט ליהנות מהנסיעה.

שברולט
לוגו חברת פיתוח איידב