• שברולט מאליבו שברולט מאליבו שברולט מאליבו שברולט מאליבו
דרגת זיהום:
chevrolet.co.il
 

שברולט מאליבו - כללי

השילוב של אלגנטיות עם תחכום מעודן חייב להעניק תוצאה בולטת. העיצוב החדש והנועז, שנוצר בהשראת היציבה האתלטית של הקמארו, משפר את האווירודינמיות ומסובב ראשים בו זמנית. הנסיעה החלקה הולכת יד ביד עם התנהגות כביש משרת ביטחון. תשומת לב קפדנית לפרטים בעיצוב של כל חלקי המכונית מסייעת להשיג צריכת דלק של עד 15.1 ק"מ לליטר (לפי אומדן EPA) בכביש המהיר. הקפדנות נמשכת גם בתוך המכונית, עם עיצוב מושך, טכנולוגיה מתקדמת ומערכת בידור, ומעל לכל רמת נוחות שצריך לחוות כדי להעריך אותה במלואה.


המאליבו היא מכונית הסדאן בגודל הביניים הגלובאלית האמיתית הראשונה של שברולט, היא מפיצה את העיצוב והטכנולוגיה של השוק האמריקאי לכל העולם.

 

סגנון גלובאלי

המאליבו, המגלמת שילוב של יציבה אגרסיבית של מכונית ספורט עם קווים נקיים קלאסיים של מכונית פאר יוקרתית, מעוצבת עם כל המגעים הקטנים הדרושים כדי למשוך תשומת לב. המכונית עוצבה מחדש עם מפשק גלגלים רחב יותר, רוחק סרנים קצר יותר ואופציה לחישוקי 18 אינץ' , המייצרים נוכחות נועזת ואלגנטית מאוד, בתנועה או בעמידה.

מכונית שברולט
 

עיצוב אווירודינמי

פרט למראה המרשים, משתמשת המאליבו בעיצוב גם למטרות שימושיות. פריטים אווירודינמיים מוליכים את זרימת האוויר סביב המרכב כדי לסייע בשיפור החיסכון בדלק+ על ידי הקטנת ההתנגדות. הפנסים האחוריים, הפינות המעוגלות ומראות הצד, שכולם אופטימאליים מבחינה אווירודינמית, מסייעים למכונית לפלח את האוויר בקלות.

 

מרחב פוגש בתחכום

תוך שמירה על העיצוב המתוחכם של תא טייס כפול, זכו המושבים בעלי הקימורים הספורטיביים לתמיכה משופרת, כדי לשפר את הנוחות בנסיעות ארוכות. בנוסף לנוחות מפנקת, שופרו גם פתרונות האחסון כדי להעניק מקום נוסף לצרכים השימושיים שלך. מקומות האחסון הנגישים בקלות כוללים תא מאחורי צג המגע הצבעוני בגודל 7 אינץ'.

מכונית שברולט

 

אף פרט לא נשכח

בכל חלקי המאליבו ניתן למצוא איכות הרכבה וייצור ברמה הגבוהה ביותר, בין אם זה במשטחים המעודנים המצופים בחומרים איכותיים או בקישוטים העשירים בכל רחבי תא הנוסעים. החלל הפנימי המלוטש מוקף בזכוכית אקוסטית רבודה לקבלת רמת שקט מעולה וכולל משטחים בגימור בעל ברק ורכים למגע המעניקים מראה מפואר.


מכונית שברולט

 

בטיחות

הגנה היא דבר נפלא, אבל מניעה היא עדיפה. המאליבו 2014 תוכננה מתוך חשיבה זו, ומציעה טכנולוגיות שמסוגלות לסייע למנוע לחלוטין התנגשויות, כולל בלמי דיסק לארבעת הגלגלים עם ABS, בקרת משיכה ומערכת בקרת יציבות אלקטרונית StabiliTrak®.


במקרה של התנגשות , ערוכה המאליבו להגן עליך ועל נוסעיך. המאליבו מצוידת לראשונה ב-10 כריות אוויר+, כולל כריות אוויר לברכי הנהג והנוסע הקדמי+. השלמות המבנית של המכונית חשובה במקרה של התנגשות, והמאליבו מעניקה מרכב חזק וקשיח להפליא וכלוב בטיחות מפלדה בעלת חוזק גבוה במיוחד, יחד עם הגנה במקרה של התהפכות.

”שברולט
לוגו חברת פיתוח איידב